MÖBLER / Bord / Spelbord 7908228

nr 790 8228

Spelbord

ek, tidigt 1900-tal, längd: 90, djup: 45, höjd: 79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 november 2012
kl 19:02:26